Ceník mycích programů

owapování karoserie, podběhů a kol od nečistot, aktivní předmytí Sonax, odstranění zbytků hmyzu a asfaltu, aktivní vyčištění disků kol, owapování, šetrné ruční mytí karoserie šamponem s leskem, owapování, vytření karoserie do sucha a rozleštění čistou hadrou z mikrovláken, vyčištění a vyleštění oken a zrcátek zvenku, impregnace vnějších plastů, vyčištění a ošetření pneumatik.
499,-
owapování karoserie, kol a podběhů od velkých nečistot, aktivní předmytí Sonax, odstranění zbytků hmyzu a asfaltu, aktivní vyčištění disků kol, owapování, šetrné ruční mytí karoserie šamponem, vytření vozidla do sucha, manuální aplikace vrstvy vosku, vyčištění a vyleštění oken a zrcátek zvenku, impregnace vnějších plastů, ošetření gumových těsnění oken a dveří, vyčištění a ošetření pneumatik.
899,-
Látkový interiér - vysátí sedaček, interiéru a kufru vozidla, vyčištění sedaček polosuchou metodou Sonax, vyčištění palubní desky a vnitřních plastových částí nejnovější metodou Tornador, impregnace palubní desky a vnitřních plastových částí, umytí a vyleštění skel a zrcátka zevnitř, vyčištění a ošetření gumových rohožek, vyčištění prostoru pantů a dveří.
699,-
Kožený interiér - vysátí interiéru a kufru vozidla, vyčištění a impregnace kožených sedaček, vyčištění palubní desky a vnitřních plastových částí nejnovější metodou Tornador, impregnace palubní desky a vnitřních plastových částí, umytí a vyleštění skel a zrcátka zevnitř, vyčištění a ošetření gumových rohožek, vyčištění prostoru pantů a dveří.
899,-
Látkový interier - vysátí a mokré tepováni sedaček, interiéru a kufru vozidla, vyčištění palubní desky a vnitřních plastových částí nejnovější metodou Tornador, impregnace palubní desky a vnitřních plastových částí, umytí a vyleštění skel a zrcátka zevnitř, vyčištění a ošetření gumových rohožek, vyčištění prostoru pantů a dveří.
999,-
Kožený interier - vyčištění a impregnace kožených částí interiéru, vysátí a mokré tepování koberců a kufru, vyčištění palubní desky a vnitřních plastových částí nejnovější metodou Tornador, impregnace palubní desky a vnitřních plastových částí, umytí a vyleštění skel a zrcátka zevnitř , vyčištění a ošetření gumových rohožek, vyčištění prostoru pantů a dveří.
1199,-
Tato služba je kombinací programů Karoserie Classic & Interier Classic
999,-
Tato služba je kombinací programů Karoserie Classic & Interier Classic ve variantě jak pro lesklé tak i broušené kůže Alcantara.
1199,-
Tato služba je kombinací programu Karoserie Exclusive a Interier Exclusive, ve variantě pro látkový interiér.
1599,-
Tato služba je kombinací programu Karoserie Exclusive a Interier Exclusive, ve variantě pro kožený interiér.
1699,-
Tato služba zahrnuje renovaci laku a je kombinací programu Karoserie Exclusive a Interier Exclusive, buď ve variantě pro kůži nebo pro Látkový interiér.
2699,-
Bezkontaktní mytí karoserie s vysušením. Technologie zamezující znehodnocení laku způsobené tvrdými částečkami prachu při mycím procesu.
249,-
owapování karoserie, podběhů a kol od nečistot , odstranění zbytků hmyzu a asfaltu, šetrné ruční mytí karoserie, kol a oken šamponem, vytření karoserie do sucha, renovace laku, leštění a voskování karoserie.
1699,-
* Dodávky a SUV plus 25%
* Extrémně znečištěná vozidla až plus 50%
Objednávky